СТЕНДЫ ПО ОХРАНЕ ТРУДА

                                                         Web-сервіс з охорони праці та безпеки

                                                                                                                  на підприємстві


Пошук в магазині поширений

   
9.2 СТЕНДИ З ОХОРОНИ ПРАЦІ    Доступні, змістовні, актуальні, чітко та яскраво оформлені стенди з охорони праці
– це «обличчя» відповідної галузі  підприємства, яке без слів свідчить про стан охорони праці та увагу до її функціонування. 
     Видавництво «Форт» багато років спеціалізується на розробці та виготовленні наочної агітації з безпеки праці для всіх сфер виробництва.  Наша мета – надати фахівцям і керівникам відповідні засоби розповсюдження інформації та внутрішньої комунікації, створити умови для якісного забезпечення охорони праці на підприємствах України.
     Пропонуємо до Вашої уваги наочні посібники: стенди, плакати, планшети з безпеки праці, будівництва, пожежної безпеки, електробезпеки, безпеки дорожнього руху, медичної допомоги, цивільної оборони та безпеки життєдіяльності. Оформлюємо кабінети з охорони праці , навчально-методичні кабінети, класи, виробничі приміщення, приймальні, конференц-зали.

 

               

 

УВАГА! У ЗВ'ЯЗКУ З НЕСТАБІЛЬНИМ КУРСОМ ГРИВНІ УТОЧНЮЙТЕ ЦІНИ У МЕНЕДЖЕРА

9.2/10 Водіння автомобіля - 9.2/10 Водіння автомобіля
Водіння автомобіля - відповідальний процес, що вимагає не тільки навичок та уважності, але й знань необхідних норм безпеки. Стенди з охорони праці відповідної тематики нагадають про них водіям вашого підприємства.
9.2/11 Обслуговування автомобіля - 9.2/11 Обслуговування автомобіля
Безпека персоналу - перша умова при організації робіт з обслуговування й ремонту автотранспортної техніки. Наведені в цьому розділі стенди допоможуть організувати інструктаж ваших робітників швидко й оперативно.
9.2/1 Охорона праці. Загальні питання - 9.2/1 Охорона праці. Загальні питання
Стенди наводять, детально описують та ілюструють загальні положення, які необхідно знати робітникам, інженерам керівникам будь-якого виробничого підприємства.
9.2/12 Акумулятори - 9.2/12 Акумулятори
Своєчасно оснащуючи акумуляторні приміщення відповідними інформаційними стендами, ви створюєте додатковий фактор, який обумовлює безпеку ваших співробітників під час робочого процесу.
9.2/13 Безпека на АЗС - 9.2/13 Безпека на АЗС
Безпечна організація робіт на АЗС дуже важлива: щонайменша помилка необізнаного співробітника може обернутися вибухом чи пожежею. Тому вкрай важливо забезпечити ваш об'єкт необхідними наочними посібниками.
9.2/14 Залізниця - 9.2/14 Залізниця
Залізниця - не лише затребуваний спосіб транспортування, але й постійне джерело всіляких небезпек. Наочні посібники нагадають про необхідні правила, які допоможуть зберегти здоров'я, а можливо - й життя ваших співробітників.
9.2/15 Вантажно-розвантажувальні роботи - 9.2/15 Вантажно-розвантажувальні роботи
Чи достатньо безпечно організовані вантажно-розвантажувальні роботи на вашому підприємстві? Переконайтеся у цьому, розмістивши у необхідних місцях відповідні засоби наочної агітації
9.2/16 Роботи на висоті - 9.2/16 Роботи на висоті
Роботи на висоті відносяться до найбільш ризикованих видах робіт. Стенди з відповідною інформацією з безпеки - це додатковий "страхувальний засіб" для ваших працівників.
9.2/17 Електробезпека - 9.2/17 Електробезпека
Хочете, щоб ваші співробітники завжди пам'ятали про правила виробничої безпеки під час робіт в електоустановках? Тоді вам не обійтися без якісних наочних посібників.
9.2/18 Безпека газових робіт - 9.2/18 Безпека газових робіт
Навіть якщо ваші співробітники добре ознайомлені з правилами безпеки, іноді корисно освіжати їх знання, тим більше якщо вони працюють на таких небезпечних дільницях, як газове господарство.
9.2/19 Робота з інструментами та пристроями - 9.2/19 Робота з інструментами та пристроями
Вивішені на видних місцях на території підприємства, ці стенди допоможуть уникнути неприємностей і надзвичайних ситуацій під час найрізноманітніших видів робіт, які доводиться виконувати щодня.
9.2/20 Посудини під тиском - 9.2/20 Посудини під тиском
Яскраві, інформативні, з численними ілюстраціями - такі стенди незамінні при проведенні відповідних інструктажів й оформленні виробничих приміщень.
9.2/21 Зварювальні роботи - 9.2/21 Зварювальні роботи
Короткі, але змістовні стенди, розміщені в цеху або по дорозі до нього, на ходу нагадають працівникам про правила виробничої безпеки, яких необхідно дотримуватися протягом дня.
9.2/2 Перша допомога - 9.2/2 Перша допомога
Як вести себе, якщо лихо вже сталося? Як надати необхідну допомогу постраждалим під час надзвичайної ситуації до прибуття лікаря? Цьому навчать стенди даного розділу.
9.2/22 Металообробка - 9.2/22 Металообробка
Наочна інформація про правила безпеки необхідна на всіх потенційно небезпечних виробничих дільницях, у тому числі в металлообробних цехах.
9.2/23 Деревообробка - 9.2/23 Деревообробка
Деревообробні цехи з їх складними фрезерними, стругальними та шліфувальними верстатами - ще одна травмонебезпечна ділянка, де особливо потрібні стенди з охорони праці.
9.2/24 Лінії постачання - 9.2/24 Лінії постачання
Лінії зв'язку, лінійно-кабельні споруди й лінії електропередач - предмет постійної уваги інженерів з охорони праці. Переконайтеся, що ваші співробітники пам'ятають про необхідні заходи безпеки під час таких робіт.
9.2/25 Сільське господарство - 9.2/25 Сільське господарство
Сільське господарство, поряд з вугільною промисловістю, займає одне з перших місць в сумній статистиці частки нещасних випадків. Зробіть все можливе, щоб ваш персонал не ризикував життям під час виконання сільськогосподарських робіт.
9.2/26 Комп'ютери - 9.2/26 Комп'ютери
Комп'ютер став звичним у щоденній роботі не лише в офісах та учбових класах, але і вдома. Однак абсолютна більшість користувачів ПК, на жаль, ігнорує викладені в цих стендах прості правила роботи за комп'ютером.
9.2/27 Стенди для шкіл - 9.2/27 Стенди для шкіл
У цих стендах в адаптованій для дітей цікавій формі викладені правила поведінки в транспорті, на вулиці, у навчальних класах і їдальні, основи БЖД, розклад занять і багато іншого, про що повинні пам'ятати школярі, а також їх вчителі та батьки.
9.2/28 Охорона праці за видами робіт - 9.2/28 Охорона праці за видами робіт
Ці стенди викладають правила безпеки для двірників, сантехніків, слюсарів та інших співробітників, що виконують найрізноманітніші види робіт, у тому чи іншому обсязі здійснюваних практично на всіх підприємствах.
9.2/29 Різне - 9.2/29 Різне
Такі стенди допоможуть проінструктувати ваш персонал або коротко нагадають про основні правила безпеки всім учасникам виробничого процесу.
9.2/3 Цивільна оборона та надзвичайні ситуації - 9.2/3 Цивільна оборона та надзвичайні ситуації
Питання цивільної оборони та безпеки життєдіяльності, висвітлені у цих стендах, допоможуть зорієнтуватися у разі несподіваної небезпеки, звідки б вона не з'явилася, уникнути паніки, зберегти здоров'я та життя людей.
9.2/4 Пожежна безпека. Загальні питання - 9.2/4 Пожежна безпека. Загальні питання
Пожарная безопасность - важный аспект охраны труда, который постоянно должен быть предметом внимания руководителя предприятия. Чем больше осведомлены на эту тему ваши работники - тем меньше вероятность возникновения пожара из-за чьей-то халатности.
9.2/5 Охорона праці в будівництві - 9.2/5 Охорона праці в будівництві
Найбільше нещасних випадків на будмайданчиках відбувається в процесі виконання робіт на висоті, а також монтажних і зварювальних робіт. Підготуйте свій штат до можливих потенційних небезпек.
9.2/6 Пожежна безпека в будівництві - 9.2/6 Пожежна безпека в будівництві
Пожежна безпека є одним з перших правил, яких необхідно дотримуватися як при спорудженні будівельного об'єкта, так і в процесі подальшої його експлуатації.
9.2/7 Охорона праці на автотранспорті - 9.2/7 Охорона праці на автотранспорті
У стендах викладені загальні правила безпеки при перевезенні людей і вантажів, правила руху автотранспортних засобів по території підприємства, правила поведінки в аварійних ситуаціях та інші актуальні теми.
9.2/8 Безпека руху - 9.2/8 Безпека руху
9.2/9 Аварії на транспорті - 9.2/9 Аварії на транспорті
9.2/30 Авіація - 9.2/30 Авіація
9.2/31 Лісове господарство. Деревообробка - 9.2/31 Лісове господарство. Деревообробка
9.2/33 Виробнича справа і поліграфія - 9.2/33 Виробнича справа і поліграфія
9.2/34 Харчова промисловість - 9.2/34 Харчова промисловість
9.2/35 Будівельні матеріали - 9.2/35 Будівельні матеріали
9.2/36 Житлово-комунальне господарство - 9.2/36 Житлово-комунальне господарство
9.2/37 Медицина і фармація - 9.2/37 Медицина і фармація
9.2/38 Організація культури і побуту - 9.2/38 Організація культури і побуту
9.2/39 Громадське харчування - 9.2/39 Громадське харчування
9.2/40 Небезпечні і шкідливи речовини - 9.2/40 Небезпечні і шкідливи речовини
9.2/41 Торгівля - 9.2/41 Торгівля
9.2/42 Стенди для дитячих таборів - 9.2/42 Стенди для дитячих таборів
9.2/50 Охорона праці робочих професій - 9.2/50 Охорона праці робочих професій
КУТОЧКИ ОХОРОНИ ПРАЦІ НА ЗАМОВЛЕННЯ - КУТОЧКИ ОХОРОНИ ПРАЦІ НА ЗАМОВЛЕННЯ

       Cортувати за цінами: за зростанням, за зменшенням; за найменуванням: А-Я, Я-А.
« Початок | 1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | 51-60 | 61-70 | Кінець » Всього: 113

Стенд. Дії у разі надзвичайних ситуацій. Тактика реагування у разі розливів нафти. Комплект з 2-х стендів 0,6х1,0 (9.2.854) Ціна: 1'078,92 грн
СТЕНДЫ ПО ОХРАНЕ ТРУДА: Тактика реагування при розливах нафти
СТЕНДЫ ПО ОХРАНЕ ТРУДА изготавливаются на основе пластика ПВХ толщиной 3 мм. В ярких, красочных стендах представлены темы, связанные практически со всеми сферами производства. Возможна разработка макета в соответствии с Вашими индивидуальными пожеланиями. Большинство стендов предназначены для экспонирования в закрытых помещениях. При необходимости для поверхности стенда может быть обеспечена дополнительная защита (ламинация). СТЕНДЫ ПО ОХРАНЕ ТРУДА могут комплектоваться рамками, турникетами и другими дополнительными аксессуарами.
характеристики  
Код: 9.2.854 Відгуків: 0, оцінка: 0,0 Додати для порівняння Статус: Є на складі [ x ]
 Кількість:   Загальна сума:  
Стенд. Куточок охорони праці. 0,75х1,5 (9.2.1) Ціна: 1'078,92 грн
НАГЛЯДНАЯ АГИТАЦИЯ ПО БЕЗОПАСНОСТИ: Куточок охорони праці
характеристики  
Код: 9.2.1 Відгуків: 0, оцінка: 0,0 Додати для порівняння Статус: Є на складі [ x ]
 Кількість:   Загальна сума:  
Стенд. Куточок пожежної безпеки (з 3-ма карманами). 0,8х1,2. Ламінований (9.2.183 л) Ціна: 1'002,04 грн
СТЕНДЫ ПО ОХРАНЕ ТРУДА: Куточок пожежної безпеки з 3-ма карманами
характеристики  
Код: 9.2.183 л Відгуків: 0, оцінка: 0,0 Додати для порівняння Статус: Є на складі [ x ]
 Кількість:   Загальна сума:  
Стенд. Електробезпека на будівельному майданчику. 0,6х1,0 (9.2.863) Ціна: 495,72 грн
Стенды по охране труда: Електробезпека на будівельному майданчику
характеристики  
Код: 9.2.863 Відгуків: 0, оцінка: 0,0 Додати для порівняння Статус: Є на складі [ x ]
 Кількість:   Загальна сума:  
Стенд. Засоби індивідуального захисту. 0,6х1,0. Ламінований (9.2.81 л) Ціна: 785,82 грн
Стенды по охране труда: Засоби індивідуального захисту
характеристики  
Код: 9.2.81 л Відгуків: 0, оцінка: 0,0 Додати для порівняння Статус: Є на складі [ x ]
 Кількість:   Загальна сума:  
"Стенд. Гірничі роботи. Конвеєрний транспорт (російська мова). 0,6х1,0 (9.2.598)" Ціна: 459,00 грн
СТЕНДЫ ПО ОХРАНЕ ТРУДА: Гірничі роботи: Конвеєрний транспорт
характеристики  
Код: 9.2.598 Відгуків: 0, оцінка: 0,0 Додати для порівняння Статус: Є на складі [ x ]
 Кількість:   Загальна сума:  
"Стенд. Гірничі роботи. Технічний огляд устаткування. 0,6х1,0 (російська мова) (9.2.599)" Ціна: 459,00 грн
СТЕНДЫ ПО ОХРАНЕ ТРУДА:  Гірничі роботи: Технічний огляд устаткування
характеристики  
Код: 9.2.599 Відгуків: 0, оцінка: 0,0 Додати для порівняння Статус: Є на складі [ x ]
 Кількість:   Загальна сума:  
Стенд. Горные работы. Ремонтные работы. 0,6х1,0 (9.2.600) Ціна: 459,00 грн
СТЕНДЫ ПО ОХРАНЕ ТРУДА: Горные работы: Ремонтные работы
характеристики  
Код: 9.2.600 Відгуків: 0, оцінка: 0,0 Додати для порівняння Статус: Є на складі [ x ]
 Кількість:   Загальна сума:  
"Стенд. Гірничі роботи. Автомобільний та тракторний транспорт (російська мова). 0,6х1,0 (9.2.601)" Ціна: 459,00 грн
СТЕНДЫ ПО ОХРАНЕ ТРУДА: Гірничі роботи: Автомобільний та тракторний транспорт
характеристики  
Код: 9.2.601 Відгуків: 0, оцінка: 0,0 Додати для порівняння Статус: Є на складі [ x ]
 Кількість:   Загальна сума:  
"Стенд. Горные работы. Водоотлив и осушение. Вентиляция карьера. 0,6х1,0 (9.2.602)" Ціна: 459,00 грн
СТЕНДЫ ПО ОХРАНЕ ТРУДА: Горные работы: Водоотлив и осушение, вентиляция карьера
характеристики  
Код: 9.2.602 Відгуків: 0, оцінка: 0,0 Додати для порівняння Статус: Є на складі [ x ]
 Кількість:   Загальна сума:  
« Початок | 1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | 51-60 | 61-70 | Кінець » Всього: 113
       Cортувати за цінами: за зростанням, за зменшенням; за найменуванням: А-Я, Я-А.


             

Наша адреса: м. Харків, пров. Театральний, 11/13, к. 518
Для листів: 61023, м.Харків, а/с 10325
Тел./факс: (057) 714-20-57, 714-09-08, 715-63-65, 715-66-75, 758-77-85

E-mail: fort_mail@fort.kharkiv.com

© Copyright 2007-2019 Видавництво ФОРТ. Всі права захищені.
Створення інтернет магазину - Melbis Shop. Дизайн сайту - Promodo™

 

ФОРТ на Twitter     ФОРТ на Facebook     ФОРТ на YouTube